Oferta

Atrakcyjna cena!

Czesne za przedszkole z językiem angielskim, zajęciami sportowymi (starsze grupy Taekwondo), zajęciami logopedycznymi, opieką psychologa w cenie.


Co nas wyróżnia?

W naszym przedszkolu dzieci objęte będą wstępną i bieżącą diagnozą pedagogiczną pod kątem indywidualnych zdolności i potrzeb dziecka.

Nowocześnie zaprojektowana i wyposażona placówka o wysokim standardzie została przystosowana do potrzeb maluchów.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, przez 11 miesięcy w roku w godzinach 6:00 do 17:00. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego z naszych podopiecznych, zapewniamy małą liczebność grup wiekowych: 15-20 dzieci.

Biorąc pod uwagę fakt, iż dzieci w wieku przedszkolnym są w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju dbamy o prawidłowe żywienie naszych podopiecznych. Uwzględniamy również indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego przedszkola pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności.

Kim jesteśmy...

Jesteśmy ludźmi z pasją, pomysłami i możliwościami. Naszym celem jest stworzenie przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. Inspirują nas dziecięce marzenia.  Naszą misją jest ich spełnianie.

Jakie mamy cele?

Chcemy, żeby dziecko wychodzące z naszego przedszkola do szkoły mogło powiedzieć:

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – tego jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat

 


W pracy dydaktyczno-wychowawczej wykorzystujemy tradycyjne i nowatorskie metody oraz formy pracy pedagogicznej:

  • edukacja przez dramę.
  • ruch rozwijający W. Sherborne
  • pedagogika zabawy „KLANZA”

Realizujemy programy

- Czyste powietrze wokół nas, 

- Skąd się biorą produkty ekologiczne?

- Kubusiowi przyjaciele natury.

- Mamo, tato! Wolę wodę!

- Filmowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

- Niebieskie Igrzyska.

- Gramy zmysłami.